تبلیغات
سهامداران بانک پارسیان - برگزار نشدن مجمع فوق‌العاده بانك پارسیان
ü برگزار نشدن مجمع فوق‌العاده بانك پارسیان ازدسته موضوعات: اخبار بانکها ,

روایتهای متفاوت اندر حكایت برگزار نشدن مجمع فوق‌العاده بانك پارسیان

ایران اکونومیست:مجمع عمومی فوق‌العاده بانك پارسیان برگزار نشد، در این خصوص حكایتهای متفاوتی مطرح مدر ساعت 14 و سی دقیقه بعد از نیم تاخیر اعلام شد كه به دلیل عدم حضور حداقل 51 از سهامداران ، رسمیت این مجمع محقق نمی شود و این مجمع در زمان دیگری و بعد از طی مراحل قانونی برگزار خواهد شد.
این روایت در حالی به اطلاع حاضرین رسیده شد و حاضرین مجمع 1/39 درصد تاساعت 14 و 27 دقیقه و 43 ثانیه اعلام شد كه یك عضو هئیت مدیره بانك پارسیان در گفت و گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: بعید به نظر می‌رسدكه مجمع به دلیل به حد نصاب نرسیدن سهامداران برگزار نشده باشد چرا كه شركت گسترش سرمایه‌گذارای ایران خودرو با 33 درصد و شخص بهزادان با 21 درصد در مجمع حضور داشتند.
وی افزود: گروه ایران‌خودرو قصد دارد كه از 7 عضو هیات مدیره 5 عضو را در اختیار داشته باشد تا مدیریت این بانك بهتر از گذشته باشد.
این منبع گفت: احتمالا به دلیل عدم توافق درمعرفی 5 عضو هیات مدیره توسط گروه ایران خودرو این مجمع برگزار نشد و دلیل اصلی آن این موضوع است نه به رسمیت نرسیدن مجمع .
بااین اوصاف به نظر می‌رسد نماد معاملاتی پارسیان به زودی در بورس بازگشایی شود و بعد از درج آگهی مجددا مجمع فوق‌العاده دیگری برگزار شود.
ی شود.


نوشته شده توسط مدیر در شنبه 29 مهر 1385 و ساعت 10:10 ق.ظ
نوشته های پیشین
ü هیات مدیره در تعلیق
ü شعبه۱۳۰
ü مشروح سخنان سعید لیلاز در میزگرد هسته ای مهر
ü هیات دولت ۱۰۰درصد اسرائیلی
ü اخبار
ü
ü
ü برگزار نشدن مجمع فوق‌العاده بانك پارسیان
ü برگزار نشدن مجمع فوق‌العاده بانك پارسیان
ü
ü فارس نیوز
ü لینک
ü سهام گران


+ - + - + - + - + .

صفحات قبلی :