تبلیغات
سهامداران بانک پارسیان - هیات دولت ۱۰۰درصد اسرائیلی
ü هیات دولت ۱۰۰درصد اسرائیلی ازدسته موضوعات: اخبار بانکها ,

 

هیئت دولت جمهوری اسلامی ایران که اینروزها در جهت ایجاد روحیه تنبلی و تن پروری قدم برمیدارد در حرکتی ۱۰۰درصد ضد ایرانی با صدور اطلاعیه ای  عید سعید فطر، عید عزت موحدان و عظمت خداجویان و روزشرافت و كرامت محمدی (ص)، به همه مسلمانان جهان به ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم عزیز و شریف ایران، و  روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه را تعطیل رسمی اعلام كرد

 

 

به گزارش
خبرگزاری فارس به نقل از دفتر امور رسانه‌‌های ریاست جمهوری، متن كامل این اطلاعیه به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
فطر، عید اهل ایمان، روز پیروزی و غلبه بر شیطان و جشن موحدان و خداجویان، فرا رسید. در پیشگاه احدیت پیشانی تضرع و سپاس به خاك می‌‌گذاریم كه ما را بر سفره رحمت و ضیافت خویش میهمان كرد و فردا روز را روز عید، روز اجتماع و وحدت مسلمانان، روز تعاون و روز تجلی مهر و عطوفت انسانی و كمك به همنوعان قرار داد.
ملت حق‌جوی ایران ماه رمضان را با تقوا، خویشتنداری و خودسازی، پاكی، تقرب و حق و جهاد اكبر به پایان رساند و روز تجلی فطرت پاك خداجوی خود را با نوای تكبیر و حمد و سپاس خدا همنوا با مسلمان در سراسر جهان و در صفوف فشرده با نماز عید جشن می‌گیرند. مسلمانان در همه نقاط جهان عظمت و شكوه توحید را در نماز به نمایش خواهند گذاشت و با نوای توحید در سراسر جهان عطرافشانی خواهند كرد و با قنوت و مناجات خود نوای واقعی آزادگی را دوش به دوش صالحان، طنین افكن می‌كنند.
عید فطر عید عزت موحدان و عید عظمت خداجویان است. عید عزت و پایداری و عید صلح و مهرورزی است. عید انسان‌دوستی و كمال‌جویی و عید ظلم ستیزی و عدالت‌‌خواهی است. عید تعاون و نوع دوستی و عید پیام محمد (صل الله علیه و آله و سلم) و روز شرافت و كرامت محمدی (ص) است.
دولت خدمتگزار، این عید بزرگ و جشن پیروزی بر شیاطین و طاغوت درون و برون را به همه مردم عزیز و شریف ایران و رهبر معظم انقلاب اسلمی و مسلمین جهان تبریك و تهنیت می‌گوید و از خداوند متعال، رستگاری و عزت و كرامت همه انسانها را آرزو می‌كند و با ارج نهادن به این روز بزرگ و برگزاری با شكوه جشن باشكوه فطر، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (سوم و چهارم آبان ماه) را تعطیل اعلام می‌‌كند. تا در آغاز روز جدید كاری، فصل تازه‌ای از خدمت خالصانه، بی‌وقفه و پرتلاش با بهره‌ از توشه معنوی ماه رمضان به روی ملت گشوده شود و بركات رحمت واسعه الهی به مردم عزیز، مستمر و جاودانه باشد.


نوشته شده توسط مدیر در دوشنبه 1 آبان 1385 و ساعت 10:10 ق.ظ
نوشته های پیشین
ü هیات مدیره در تعلیق
ü شعبه۱۳۰
ü مشروح سخنان سعید لیلاز در میزگرد هسته ای مهر
ü هیات دولت ۱۰۰درصد اسرائیلی
ü اخبار
ü
ü
ü برگزار نشدن مجمع فوق‌العاده بانك پارسیان
ü برگزار نشدن مجمع فوق‌العاده بانك پارسیان
ü
ü فارس نیوز
ü لینک
ü سهام گران


+ - + - + - + - + .

صفحات قبلی :